Патронажна служба

Патронажна служба «Надія» працює з 2014 року.

За цей час ми виконали більше 4000 замовлень. Це догляд за хворими у лікарні чи вдома, послуги нянь та домробітниць.

За цей час ми зарекомендували себе як компанію, яка справно виконує свої обов’язки і домовленості. Підтвердженням якості наших послуг є ваші рекомендації та відгуки (дивіться спеціальний розділ на нашому сайті).

Наші цінності:

– компетентність та професіоналізм;

– добропорядність;

– чесність;

– доброзичливе ставлення.

В нашому штаті більше 2000 працівників. Всі пройшли співбесіду на профпридатність, мають обов’язкову реєстрацію в паспорті, санітарну книжку, відповідні дипломи та сертифікати. Мають досвід роботи по догляду за літніми людьми, хворими, досвідчені няні та професійні домробітниці. Більшість наших співробітників мають медичну освіту.

Обовязковою вимогою є психологічна відповідність (врівноваженість, відповідальність, охайність, доброзичливість). Маючи таку базу персоналу, ми завжди підберемо людину, яка максимально відповідатиме вашому запиту. До кожноі людини ми шукаємо індивідуальний підхід та враховуємо психологічну сумісність. Таким чином, ми гарантуємо якісне виконання послуг та ємоційний комфорт для ваших близьких.

Ми піклуємося про репутацію і для нас важлива ваша думка щодо рівня наших послуг, тому завжди шукаємо компроміс у будь-яких ситуаціях.

Якщо у вас залишилися питання, будемо раді познайомитися особисто. Чекаємо на вас з понеділка по п’ятницю (09:00-16:00) у нашому головному офісі за адресою: м. Київ, проспект Степана Бандери, 16, офіс 317, (3 поверх).

Якщо хтось з вашої родини захворів чи проходить лікування/реабілітацію, потребує допомоги у самообслуговуванні, чи цілодобового догляду, не зволікайте – дзвоніть! Повірте, професійна допомога і піклування, значно полегшать життя родині та знімуть емоційне напруження.

Якщо вам потрібна помічниця у хатніх справах чи найкраща няня для вашої дитини, ми готові знайти саме вашу людину.

Бажаємо міцного здоров’я та щоб стороною обходили негаразди!

Будьте щасливі!
Патронажна служба «Надія»