Доглядальниця погодинно

Піклування за старенькими, людьми з обмеженими можливостями, хворими – серйозне навантаження, що вимагає значного фізичного, морального, часового ресурсу. Доглядальниця погодинно – можливість частково делегувати обов’язки по догляду за близьким. 


Як отримати якісні послуги доглядальниці у Києві та перевірити її надійність та сумлінність?

Послуги погодинної доглядальниці в Києві

Патронажна служба Надія надає послуги по підбору професійних доглядальниць у Києві з власної перевіреної бази. 

Якщо потрібно вміло провести медичні, профілактичні, гігієнічні процедури для людини похилого віку чи у разі хвороби, замовляйте послуги доглядальниці погодинно. Ми швидко підберемо фахівця, який за визначений час якісно виконає поставленні завдання. 


При отриманні замовлення враховуємо характер потреб та психологічну сумісність підопічного та нашого спеціаліста. Ваша близька людина гарантовано отримає кваліфіковану допомогу та уважне ставлення. 

Який графік роботи у доглядальниці погодинно

Графік роботи обговорюється при оформленні заявки, в залежності від потреб замовника. Замовлення на послуги доглядальниці погодинно у Києві приймаються від 3-х годин на день.  

Чи може доглядальниця замінити рідних

Звичайно найкраще для кожного, щоб близькі були поруч. Увага та любов – це підтримка, що надихає. Але рідні мають і інші життєві зобов’язання, роботу, дітей. Не завжди є можливість піклуватися цілодобово. 


Сиділки ПС Надія мають обов’язковий досвід та навички професійного догляду за людьми. При прийнятті персоналу на роботу, ми враховуємо також такі якості, як чуйність, вміння пристосовуватись до потреб замовника, слухати та налагоджувати емоційний контакт. Старші пацієнти часто негативно настроєні на прихід чужої людини в дім. А потім доглядальниці нашого агентства стають їм друзями, цікавими співрозмовниками та надійними компаньйонами. 


Доброзичливість та щира турбота мають важливе значення для психологічного балансу і покращення здоров’я.


Потрібна доглядальниця у Києві на декілька годин? Зателефонуйте нам за номером +38 (096)3485820. Заявку можна надіслати на електронну адресу dopomoga.vsim888@ukr.net чи оформити у нашому офісі в Києві. 


Ми оперативно підберемо людину, що найкраще відповідатиме вашим вимогам.