Нічна доглядальниця

Догляд за хворою людиною – нелегка справа. Окрім моральної готовності часто вимагає значної фізичної витривалості та відсутності інших життєвих зобов’язань. Особливо, якщо мова йде про необхідність цілодобової присутності поряд. Виклик професійної доглядальниці на ніч – це спосіб отримати кваліфіковану допомогу та час для перепочинку членам родини. 

Дехто не наважується запросити чужу людину в дім. Невідомо, чи можна їй довіряти і чи буде вона відповідально ставитися до обов’язків. Як уберегтися від недобросовісності та отримати якісні послуги? 

Послуги нічних доглядальниць в Києві

Патронажна служба Надія надає послуги підбору доглядальниць за людьми похилого віку та хворими з власної перевіреної бази персоналу. 

Наші доглядальниці проходять відбір та навчання. Більшість мають медичну освіту. Обов’язковий досвід та навички догляду за:

  • старенькими;
  • хворими;
  • людьми з інвалідністю;
  • післяопераційними пацієнтами тощо.

За роки діяльності Агентства ми напрацювали репутацію надійного партнера. Свідченням є численні відгуки та рекомендації. 

При підборі персоналу ми враховуємо не тільки необхідну кваліфікацією, але й психологічну сумісність. Часто сиділки стають справжніми друзями підопічним, цікавими співрозмовниками та вміють підняти моральний дух. 

В обов’язки доглядальниці нічної у Києві входить

  • моніторинг життєвих показників: тиск, температура, самопочуття;
  • гігієнічні заходи, зміна підгузників, білизни;
  • виклик екстреної медичної допомоги при необхідності та повідомлення рідних;
  • лікувальні та профілактичні процедури за призначенням лікаря;
  • уважне ставлення і турбота.

Графік роботи нічних доглядальниць

Нічна зміна триває 12 годин. Сестричка-доглядальниця заступає о 20 чи 21 годині і працює до 8 чи 9-ї відповідно. 

Якщо потрібна кваліфікована доглядальниця в нічну зміну у Києві, дзвоніть за телефонами, указаними на сайті. Ми надамо досвідчену людину, якій можна довіряти. Професійний нагляд і допомога значно знизять навантаження на родину. Турботливе ставлення та моральна підтримка відчутно покращують самопочуття підопічного. 

Заявки приймаються за телефоном або на електронну пошту dopomoga.vsim888@ukr.net.

Також будемо раді бачити Вас у нашому офісі у Києві: проспект Степана Бандери 16, оф. 430, Пн-Пт 9:00 – 16:00.

Після отримання заявки ми підбираємо спеціаліста, який відповідатиме вашим побажанням, та складаємо договір на співробітництво.