Доглядальниця цілодобово

Перенесена хвороба, операція, інвалідність, похилий вік призводять до неспроможності людини себе обслуговувати. В окремих випадках догляд і підтримка потрібні цілодобово. Рідні намагаються бути поряд. Але такий режим неможливо поєднувати з роботою та іншими обов’язками. Послуги доглядальниці з проживанням – оптимальний вихід із ситуації. Але як знайти людину із необхідною кваліфікацією і якій можна довіряти?

Доглядальниця з проживанням у Києві

Патронажна служба Надія – агентство професійних доглядальниць у Києві. Всі кандидати проходять особисту співбесіду та навчання. За роки існування Служби ми напрацювали велику базу кваліфікованих спеціалістів. Не менш важливими вимогами до персоналу є чуйність, уважне ставлення, доброзичливість.  


Підбір кандидатів відбувається з урахуванням необхідної кваліфікації та психологічної сумісності. Позитивний настрой та душевний клімат – значний крок до гарного самопочуття. 


Замовивши послуги доглядальниці з проживанням у Києві, можете бути спокійні, що ваша близька людина знаходиться під цілодобовим наглядом. Вона нагодована та доглянута. В разі потреби, буде викликана екстрена медична допомога. Про зміни у самопочутті одразу сповіщаються рідні. 


В разі психологічних захворювань чи відхилень (втрата пам’яті, деменція тощо), постійна присутність – гарантія безпеки підопічного для себе та оточуючих. 

Основні обов’язки фахівця

В обов’язки доглядальниці у Києві з проживанням входить:

 • контроль життєвих показників: тиск, температура, самопочуття;

 • лікувальні процедури: уколи, крапельниці, катетери, прийом ліків згідно призначення, обробка ран, пролежнів;

 • гігієна, зміна підгузків;

 • чистота приміщення та постільної білизни;

 • приготування їжі та годування за режимом;

 • психологічна і душевна підтримка;

 • додаткові опції (обговорюються при заключенні договору).

Задачею доглядальниці з проживанням є забезпечення підтримки і догляду за пацієнтом, не порушуючи комфортного співіснування. Наші сиділки вміють підлаштовуватися та ставитися з розумінням до вимог замовника.  


Така робота вимагає значного фізичного і морального потенціалу.  Доглядальниці з проживанням необхідно харчуватися і мати прийнятні умови для перепочинку. Зазвичай, дівчата харчуються разом із сім’єю чи готують на себе і підопічного із продуктів замовника. 


Якщо людина виснажується, ми завчасно підбираємо та попереджаємо про заміну. Якщо замовлення має довготривалий характер, доглядальниці змінюються вахтою. Але ви можете бути певні, що всі ротації відбудуться вчасно і пацієнт не залишиться без догляду. 

Переваги цілодобової доглядальниці

Доглядальниця у Києві та області з проживанням буде поруч цілодобово. Такий формат має свої переваги:


 • постійний контроль стану хворого;

 • своєчасне проведення медичних та гігієнічних процедур;

 • достатність часу на закриття всіх побутових завдань;

 • відсутність ризиків щоденних переїздів та користування суспільним транспортом;

 • постійне живе спілкування та довірчі відносини;

 • нижча вартість у порівнянні з погодинним графіком.


Якщо вашій близькій людині потрібен кваліфікований нагляд і підтримка, звертайтеся за телефонами, указаними на сайті. Ми допоможемо вашій родині пережити цей важкий період, зняти психологічне напруження. Наша Служба підбере спеціаліста, який надасть професійну допомогу та стане моральною підтримкою, забезпечить дотримання медичних приписів.