Послуги гувернантки

Гувернантка – це няня і вчитель в одній професії. 

Професійна гувернантка займається підготовкою дитини до школи, всебічним розвитком, допомагає адаптуватися до школи, супроводжує на секції, в садок, школу, допомагає у виконанні домашніх завдань, організовує вільний час. 

Няня-гувернантка в Києві

Патронажна служба «Надія» пропонує послуги професійного підбору гувернантки в Києві. Ми маємо широку базу надійних фахівців, що люблять свою роботу. 

Підберемо людину, яка стане другом, наставником, компаньйоном вашій дитині. 

В залежності від потреб, вона матиме відповідну освіту, таланти, інтереси. Це може бути знання іноземних мов, музичної грамоти, хореографії, методик розвитку. 

А можливо вам потрібен гувернер на власному авто, з яким дитині буде безпечно та весело. З гувернером чоловіком можна відпрацювати тренування, пограти у футбол, змайструвати будинок у саду. 

Головне для батьків – це довіра такій людині та її добросовісність. 

Патронажна служба Надія працює з 2014 року. Ми маємо перевірену базу співробітників. Велика кількість відгуків та рекомендацій підтверджують нашу надійність та професіоналізм.

Обов'язки гувернантки

Першочерговою функцією няні гувернантки є безпека життя та здоров’я підопічного. 

Не менш важливою сферою є всебічний розвиток і навчання.

 

До обов’язків гувернантки відносяться:

 • догляд за підопічним;

 • організація розпорядку дня;

 • приготування корисної їжі;

 • прогулянки та ігри;

 • підтримка порядку речей та чистоти дитячої кімнати;

 • супровід у школу та на секції;

 • підготовка до школи;

 • допомога у виконанні домашніх завдань;

 • складання індивідуальних програм навчання;

 • навчання дитини: іноземні мови, література, комп’ютерна грамотність, гра на музичних інструментах, хореографія, малювання тощо;

 • фізичний розвиток. 


В обов’язки няні гувернантки можуть входити інші пункти, в залежності від потреб та запиту.

 

На що звернути увагу при виборі гувернантки

В першу чергу важливий емоційний зв’язок дитини та няні. Ефективність навчання залежить від відчуття дитиною безпеки, щирої турботи та зацікавленості дорослого поряд. 

Освіта

Наші кандидати мають вищу профільну освіту. Дипломи про завершення додаткових курсів і відповідних тренінгів. 

Не менш важливими є позитивний світогляд, загальна ерудованість, грамотна мова, володіння методиками розвитку відповідно до вікових особливостей. 

Досвід роботи

Досвід роботи від 1 року.

Володіння мовами

Фахівець зі знанням іноземної мови закриває необхідність в репетиторах. Учень отримуватиме знання на постійній основі, навіть під час гри та прогулянки.

Комунікативні здібності

Специфіка роботи вимагає гнучкості мислення та вміння адаптуватися до психологічного клімату сім’ї. Комунікативні навички сприяють виробленню єдиної позиції у вихованні. Вихователь має знати вимоги та принципи батьків і дотримуватися їх. 

Гувернантка має знайти підхід до дитини, вміти її зацікавити та плекати розкриття потенціалу. Сприяти розвитку емоційного інтелекту – проговорити ситуації у школі, почуття, бути легкою та приємною в спілкуванні.

Вартість послуг гувернантки в Києві

Вартість послуг залежить від графіку роботи та необхідної кваліфікації: від 600 грн (денний), від 1100 грн (гувернантка з проживанням).

Тариф збільшується у святкові дні (Новий рік, Різдво, Великдень). 

Як підібрати і замовити гувернантку

Наш офіс знаходиться в Києві за адресою: проспект Степана Бандери 16, оф. 430.  Замовлення на послуги приймаються за телефоном: +38(096) 348-58-20 (цілодобово).

 

Оформлення заявки (обговорення вимог та очікувань) ⮕ підбір і знайомство ⮕ укладення договору на надання відповідних послуг ⮕ внесення  передоплати  ⮕ обрана людина приїжджає в призначений час.

 

Якщо вам потрібна хороша гувернантка в Києві з необхідною кваліфікацією, зателефонуйте і ми підберемо найкращу кандидатуру.